مجموعه ویدئو از مایکل جکسون

مجموعه ویدئو مایکل جکسون سلطان پاپ با کیفیت فوق العاده  عالی

شاید بسیاری از ویدئوهایی که تا کنون دیده اید بصورت کامل نبوده باشد..اکثر ویدئوهای مایکل ابتدا دارای چند دقیقه فیلم برای آغاز است که در این مجموعه گرد آوری شده است....

بزودی مجموعه کاملی شامل تمامی ویدئوهای مایکل با کیفیت اورجینال برای شما گردآوری خواهد شد...

1 DVD فقط 2500 تومان

خرید پستی


مایکل جوزف جکسون متولد ۲۹ آگوست سال ۱۹۵۸ در شهر گری اندیانا در امریکا میباشد.او در یک خانوادهُ پر جمعیت به دنیا آمد.نام پدرش جوزف و نام مادرش کاترین میباشد.مایکل از ۵ سالگی فعالیت هنریش را آغاز کرد.

او در سال ۱۹۶۸ درست زمانی که ۱۰ سال داشت به همراه برادرانش گروه Jackson 5 را تشکیل دادند.معروفترین آهنگهای آنها I'll Be There, I Want You Back, The Love Save You و ABC بود. مایکل با اینکه سن کمی داشت ولی در خواندن و رقصیدن یک نابغه محسوب میشد تا جایی که گروه آنها به محبوبیت بسیار زیادی دست پیدا کرده بود.روند پیشرفت مایکل ادامه پیدا کرد تا جایی که در سال ۱۹۷۲ به موفقیت بزرگی دست یافت و با آلبوم Got To Be There به عنوان بهترین تک خوان انتخاب شد.

ولی در همین سال بود که گروه Jackson 5 از هم پاشید.در سال ۱۹۷۶ بود که باز هم مایکل به کمک برادرانش گروهی جدید به نام The Jacksons را تشکیل داد و از شرکت تولید موسیقى Motown جدا شدند و با کمپانی Epic قرار دادی امضاء کردند.

مایکل در سال ۱۹۷۸ در فیلم موزیکالی به نام The Wiz ایفای نقش کرد و این باعث شد که مایکل در دنیای موسیقی بیشتر مشهور شود.


مایکل در سال ۱۹۷۸ اولین آلبوم انفرادى تمام حرفه اى خود به نام Off The Wall را ارائه داد. این آلبوم از صدای جدید مایکل بهره گرفته بود و به فروشی نزدیک به ۱۱ میلیون نسخه دست یافت و در اروپا و امریکا در صدر پر فروشترین آلبومها قرار گرفت وجوایز زیادی به خود اختصاص داد. از معروفترین آهنگهای این آلبوم میتوان به Don't Stop Till You Get Enough اشاره کرد که جایزهُ Grammy را نیز به خود اختصاص داد.

روند پیشرفت مایکل ادامه یافت و مایکل در سال ۱۹۸۲ با بیرون دادن آلبوم Thriler به یک خوانندهُ بین المللی با شهرت جهانی تبدیل شد . این آلبوم با گرفتن ۸ جایزهُ گرامی و با فروش بیش از ۵۰ میلیون کپی٫ تا اوایل دهه 90 رکورد پر جایزه ترین و پر فروش ترین آلبوم تاریخ موسیقی را برای همیشه به خود اختصاص داد (فروش کل این آلبوم هم اکنون به 107 میلیون نسخه رسیده است) .تهیه کنندگی این آلبوم بطور مشترک توسط کوُینسی جونز و مایکل جکسون صورت گرفت.

از معروفترین آهنگهای این آلبوم میتوان به ترانه های Billie Jean و Beat It اشاره کرد که ویدئوی آنها به علت سبک جدیدی که در آنها به کار رفته بود شهرت و فروش زیادی پیدا کرد. در همان دوران بود که مایکل حرکت رقص بخصوصی بنام MoonWalk را ابدا کرد و برای اولین بار آن را در بیست و پنجمین سالگرد افتتاح Motown به معرض نمایش گذاشت و نظر تمامی دنیا را با آن حرکت به خود معطوف ساخت.
این در حالی بود که مایکل به همراه بردارانش سری تورهاى Victory را نیز در سراسر امریکا و کانادا برگزار مینمود.این تورها با چنان استقبال بینظیری روبرو شد که تمامی رکوردها را از آن خود نمود. مایکل به آنچنان محبوبیتی رسیده بود که حتی شرکت نوشابه سازىPepsi با او قراردادی به ارزش بیش از 20 میلیون دلار امضاء کرد.

در سال مایکل جکسون توسط رونالد ریگان, رئیس جکهور وقت امریکا به عنوان الگوى امریکایى American Dream انتخاب شد.

مایکل در سال ۱۹۸۵ آهنگی خیریه به نام We Are The World را که هنرمندان دیگری نیز با او همکاری داشتند ارائه داد . این آهنگ را امریکا برای افریقاUSA For Africa اعلام کرد و تمام درآمد حاصل از فروش آن را به امور خیریه و قحطیزدگان اتیوپی اختصاص داد.او در سال ۱۹۸۶ در یک فیلم به نام Caotail EO نیز نقش آفرینی کرد این فیلم به طریقهُ سه بعدی پخش شد.

مایکل در سال ۱۹۸۷ آلبوم بعدی خود به نام Bad را روانهُ بازار کرد.این آلبوم از نظر صمعی و بصری سبک جدید و متفاوت با سایر کارهای قبلی خودش داشت و جوایز بسیاری را به خود اختصاص داد.

از معروفترین ترانه های این آلبوم میتوان به Bad و Man In The Mirror و Smooth Criminal اشاره نمود.
مایکل در سال ۱۹۸۷ اولین سری تورهای انفرادى و جهانى خود به نام Bad را آغاز کرد و به مدت دو سال کنسرتهای زیادی در تمامی نقاط مختلف جهان ترتیب داد.علاوه بر این در سال ۱۹۸۸ مایکل فیلمی بنام MoonWalker را نیز منتشر کرد که برگزفته از زندگی هنری وى بود.در همان سال مایکل کتابی را نیز بنام MoonWalk نوشت و زندگی خود را از کودکى تا آن زمان در آن شرح داد.

مایکل جکسون در سال ۱۹۹۰ و در طی مراسمی توسط جرج بوش ٫رئیس جمهور وقت امریکا به عنوان بهترین هنرمند دهه هشتاد انتخاب شد.


مایکل در اواخر سال ۱۹۹۱ آلبوم Dangerous خود که در آن از سبکهای Techno Pop استفاده شده بود منتشر نمود .در همان سال ویدئویی بنام Black Or White نیز منتشر نمود که باعث جلب توجه بسیاری از مردم دنیا شد.

وی برای تبلیغ آلبوم خود ٫ تورهای جهانى دنجروس را آغاز کرد.این کنسرتها با استقبال فوق العاده ای در قاره های مختلف جهان روبرو شد.مایکل در سال ۱۹۹۲ سازمان خیریهُ Heal The World Foundation را با هزینهُ شخصی خود تاسیس نمود و از طریق آن به بسیارى از مردم دنیا کمک نمود.به عنوان مثال میتوان به ارسال کمکهای مالی و غذایى از طریق این سازمان در سال ۱۹۹۵ برای آوارگان بوسنى اشاره نمود.

در۲۴ آگوست سال ۱۹۹۳ و درست هنگامی که مایکل در اوج محبوبیت و مشغول انجام تورهایش بود یک اتفاق غیر منتظره افتاد و یک پسر بچهُ ۱۳ ساله مایکل را متهم به سوء استفادهُ جنسی کرد. این پرونده بعد از ۶ ماه مذاکرات طرفین دعوی و همچنین به علت تطبیق نداشتن اظهارات کودک با عکسهایی که از نقاط بدن مایکل گرفته شده بود در سال ۱۹۹۴ بسته شد.

مایکل در همان سال اولین ازدواجش را با "لیزا مارى پرسلی" دختر خوانندهُ معروف امریکایی "الویس پرسلی" جشن گرفت.ولی این ازدواج بعد از ۱۹ ماه به جدایی انجامید.

مایکل در سال ۱۹۹۵ آلبوم جدیدش را به نام History ارائه داد.که این آلبوم در ۲ پکیج به بازار عرضه شد که یکی از آنها دارای ترانه های جدید و دیگری منتخبی از بهترین ترانه های قبلی مایکل بود. این آلبوم با استقبال زیادی روبرو شد.مایکل در سال ۱۹۹۶ و ۱۹۹۷ تورهای جهانى History را آغاز کرد.


مایکل در سال ۱۹۹۶ در حالی که برای برگزارى‌یکی از کنسرتهایش به استرالیا رفته بود با یک پرستار ۳۷ ساله به نام "دبی راو" ازدواج کرد.مایکل از ازدواج دوم خود دو فرزند به نام پرینسPrince متولد سال ۱۹۹۷ و پاریس Paris متولد سال ۱۹۹۸ دارد.

مایکل در سال ۱۹۹۶ یک فیلم ۴۰ دقیقه ای به نام Ghosts که کارگردانی و جلوه های ویژهُ آن بر عهدهُ "استنلى وینیستون" بود ارائه داد.این فیلم که یکی از نویسندگان اصلی آن "استفان کینگ" بود در جشنواره "کن" فرانسه به عنوان یکی از بهترین فیلمها انتخاب شد.
مایکل جکسون در سال ۱۹۹۷ آلبوم Blood On The Dance Floor که دارای چند ترانهُ جدید و همچنین چندین رمیکس از ترانه های آلبوم History بود٫ بیرون داد.

مایکل در سال ۱۹۹۹ از همسر دوم خود "دبی رو" نیز جدا شد.او در همان سال دو کنسرت بزرگ خیریه به همراه سایر هنرمندان در کشورهای آلمان و کرهُ جنوبى برگزار نمود و تمام در آمد آن را به یونسکو اختصاص داد.

او در سال ۲۰۰۱ آلبوم جدید دیگری به نام Invincible را به بازار داد. او همچنین در ۷ و ۱۰ سپتامبر همان سال سی مین فعالیت هنری خود را در طی دو برنامه و با حضور هنرمندان معروفی در نیویرک جشن گرفت. مایکل در همان سال ۲۰۰۱ و بعد از حملات تروریستی به برجهای دوقلو در امریکا آهنگ What More Can I Give را به همراه هنرمندان دیگری اجرا و آن را به قربانیان تقدیم کرد.

علاوه بر این وی در سال ۲۰۰۲ نیز در لقب بهترین هنرمند هزاره را دریافت نمود.این مراسم با حضور بریتنی اسپیرز انجام شد.
اما در اوایل سال ۲۰۰۳ یک خبرنگار انگلیسی بنام مارتین بشیر یک برنامهُ مستند به نام "زیستن با مایکل جکسونLiving With Michael Jackson" که در آن زندگی خصوصی مایکل را به تصویر کشیده بود٫ پخش کرد. ولی مایکل از دیدن این فیلم به علت وارونه نشان دادن رفتارش بسیار خشمگین شد و بشیر را یک خیانتکار خطاب کرد.

در اواخر نوامبر سال ۲۰۰۳ و درست در روزی که آلبوم Number Ones که منتخبی از بهترین ترانه های قبلی مایکل, قرار بود منتشر شود مجدداُ یک پسر بچهُ ۱۴ ساله با اتهام جدید کودک آزاری بر علیه این ستارهُ موسیقى جلو آمد.

این دادگاه پس از نزدیک به دو سال جنجال در رسانه ها٫در تاریخ سیزدهم ژوئن سال ۲۰۰۵ با بیگناه اعلام شدن مایکل جکسون در دادگاه ٫سرانجام بپایان رسید.محاکمهُ مایکل جکسون به عنوان بزرگترین محاکمه و دادگاه قرن لقب گرفت و اخبار آن در راس تمامی اخبار دنیا مورد توجه موردم و رسانه بود.در این دادگاه افراد بسیار مشهوری براى اقامهُ شهادت حضور یافتند.کسانی نظیر مکالی کالکین٫ جی لنو٫ کریس تاکر٫ جرج لوپز.

قابل ذکر است که در پانزدهم ماه نوامبر 2006 مایکل جکسون در لندن و در مراسم World Music Awards حضور یافت و در آنجا جایزه ویژه Daimond را بخاطر فروش بیش از یکصد میلیون نسخه آلبوم موسیقی دریافت نمود.


علاوه بر این در همان مراسم توسط گینس رکورد اعلام شد که آلبوم Thriller تا کنون بتنهایی بیش از 104 میلیون نسخه فروش نموده است.گینس همچنین اظهار داشت که فروش کل آلبومهای مایکل جکسون تا کنون به بیش از 750 میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است.

در اوایل سال 2008 نیز مایکل به خاطر گذشت 25 سال از آلبوم رویایی ،thriller همراه با خوانندگانی نظیر فرگی و will.I.am و ایکون و ... مجموعه ای بنام thriller 25 را منتشر نمود که این مجموعه بلافاصله در رده پر فروشترین مجموعه ها و آلبومهای دنیا قرار گرفت.


در اینجا مجموعه کامل آلبومهای مایکل جکسون را بصورت صوتی و تصویری با بهترین کیفیت براتون جمع اوری خواهیم کرد که امیدواریم با شنیدن آنها به واقعیت هنری این هنرمند جاودان پی ببرید.

(1971) Got To Be There
(1972) Ben
(1973) Music & Me
(1975) Forever, Michael
(1976) The Best Of Michael Jackson
(1982) Thriller
(1987) Bad
(1991) Dangerous
(1995) History Begins
(1995) History Continues
(1997) Blood On The Dance Floor
(1998) OFF THE WALL
(2001) Invincible
(2002) Love Songs
(2003) Number Ones
(2004) Instrumental Version Collection
(2004) The Ultimate Collection
(2005) Hidden Treasures
(2005) The Essential
(2006)The Definitive Collection
(2008) Unfinalised
----
Earth Song
In The Mix
Remixed by Megajacko
The Mega Remixes


 

  
نویسنده : سامان ; ساعت ٤:٤۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٤/۳۱
تگ ها : تبلیغات